S čím Vám pomôžeme?

 

 
Komplexná bezbolestná diagnostika organizmu a záťaží
Zistenie a odstránenie baktérii, vírusov, parazitov a plesní
Terapia proti zápalom v tele
Určenie alergénov a ich odstránenie
Odstránenie blokád - psychika, geopatie, jazvy
Terapia na odvykanie fajčenia a alkoholu
Terapia obmedzenia chuti na sladké
Pomoc pri chronických problémoch
Anticelulitídový program

Biorezonancia

je komplexný prístup a vysoká úspešnosť. Biorezonancia lieči skutočné príčiny chorôb a iných zdravotných problémov, nie len príznakov. Je to metóda bez liekov a vedľajších účinkov s možnosťou liečby bežne neliečiteľných chorôb. Biorezonancia je o presnej, rýchlej a  bezbolestnej diagnostike, odhalení skrytých príčin chorôb a ťažkostí. Vďaka prístroju Bicom môžu byť u mnohých prípadoch zistené a liečené skutočné - často skryté - príčiny ochorení.

Biorezonančná metóda sa používa v západnej Europe už viac ako 25 rokov. Patrí rovnako ako homeopatia, akupunktúra, tradičná čínska medicína a iné metody prírodného liečiteľstva do oblasti tzv. alternatívnej medicíny.
Ľuský organizmus, bunky, tkanivá, orgány vydávajú rôzne elektromagnetické frekvencie.
Spoločne určujú pacientove frekvenčné spektrum. Frekvencia chorých a zdravých ľudí má rôznu 
štruktúru. V prípade frekvencií nežiadúcich ako sú frekvencie alergénov vírusov, bakterií, ťažkých kovov, nastane narúšanie normálnych frekvencií a tým chorobný stav v tele.
Patologické elektromagnetické frekvencie konkrétneho pacienta sú snímané pomocou elektród
do prístroja, ktorý ich zrkadlovo obráti a vynuluje. Biorezonancia je metóda, ktorá sa zakladá na spätnej väzbe vykonávanej prostredníctvom elektromagnetického poľa. Účelom procedúry je optimalizovať vzájomnú komunikáciu medzi bunkami a orgánmi, tým zlepšiť metabilické procesy a podporiť zásobovanie tela energiou. Biorezonančná terapia slúži na posilnenie samoliečiacej sily organizmu.
Vlastná telesná regulácia môže byť pomocou biorezonančnej terapie podporovaná a urychľovaná. Látky, ktoré sú záťažou pre organizmus sú uvoľnené a vylúčené z tela.Po vylúčení škodlivín sa organizmus dostáva opäť do rovnováhy a je schopný poradiť si so zaťažujúcimi látkami. Dôveryhodnosť a účinnosť tejto metódy je dokázaná stovkami vyliečených a spokojných pacientov.

Výsledky štúdii účinnosti biorezonančnej metódy a viac informácií je možné najsť na www.bicom-optima.cz

Tešíme sa na Vašu návštevu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.